Stacja wyrównywania pakietów PRINZ

Zaprojektowana z myślą o wydajności i precyzji, stacja umożliwia optymalne wyrównywanie pakietów drewna. Rozwiązanie sterowane hydraulicznie zapewnia łatwe i szybkie wyrównanie poszczególnych desek/kantówek pakietu i eliminuje konieczność wykonywania dodatkowych cięć.

Zmaksymalizuj zysk ze swoich pakietów!

Korzyści:

  • maksymalne wykorzystanie każdego pakietu – wyeliminowanie / zminimalizowanie niepotrzebnego docinania końcówek pakietu
  • dwie masywne płyty dociskowe, dzięki którym możliwe jest wyrównanie pakietu z obu stron
  • doskonałe wyniki wyrównywania dla pakietów o długości do 6 metrów dzięki mocnemu układowi hydraulicznemu
  • szybka i łatwa zmiana położenia przekładek – dzięki mechanizmowi regulacji wysokości po jednej lub obu stronach stacji; warstwa pakietu zostaje podniesiona, przez co można wygodnie zmienić położenie przekładek (idealne przygotowanie pakietu do cięcia, brak „zakleszczania się” łańcucha w materiale)

Galeria

Wideo

Rozwiązanie opcjonalne – nowe ustawienie przekładek

Warstwę pakietu można podnieść, co umożliwia łatwą zmianę położenia przekładek. Możliwość podnoszenia z jednej / z dwóch stron.

podnoszenie-pakietu1
podnoszenie-pakietu2

Dlaczego wybrać Piły Łańcuchowe PRINZ do cięcia drewna?

Prezentacje i szkolenia

Prezentujemy piły mobilne w zakładzie Klienta, prowadzimy fachowe szkolenia z obsługi dostarczonego sprzętu. Dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą tak, aby mogli Państwo zmaksymalizować efektywność swojej pracy.

Szybka realizacja, montaż

Staramy się realizować wszelkie zamówienia i montaże profesjonalnie i kompleksowo, ale przede wszystkim – szybko i sprawnie.

Serwis

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz szybką dostawę części zamiennych z magazynu w Poznaniu.

Zobacz również