menu

Firma

firma prinz, fabryka prinz

PRINZ

Produkujemy w Austrii, sprzedajemy i serwisujemy na rynkach Europy środkowo-wschodniej przemysłowe piły łańcuchowe do kapowania drewna, cięcia tworzyw sztucznych i papieru.

Wspieramy przy zakupie i eksploatacji. Oferujemy montaż i fachowe doradztwo.

Dostarczamy również maszyny, materiały oraz technologię PRINZ do skutecznego osuszania budynków metodą cięcia.

Produkcja

Specjalizujemy się w produkcji ręcznych, mobilnych i stacjonarnych łańcuchowych systemów tnących dla przemysłu drzewnego.

Kluczowym obszarem produkcji są również łańcuchy tnące i prowadnice czy tryby napędowe i rolki prowadzące do systemów łańcuchowych, stacji kapowania i wozów sortująco-manipulujących wszystkich marek.

Produkujemy również kompletny asortyment maszyn do cięcia murów w technice widiowej oraz w technice diamentowej. Program dla budownictwa obejmuje również technologię zakładania izolacji poziomej w istniejących budynkach metodą cięcia.

Dzięki systemom specjalnym PRINZ, cięcie takich materiałów jak role papieru, rury z tworzyw sztucznych czy pakiety płyt gipsowo-kartonowych nie stanowi najmniejszego problemu.

Rozwój

Jak wiele lat praktyki i nacisku na rozwój programu badań i ulepszeń, we współpracy z Uniwersytetem Technicznym w Wiedniu i Niemieckim Instytutem Maxa-Plancka, umożliwiło uzyskanie szeregu patentów i wzorów użytkowych.

Ciągłe opracowywanie badań materiałowych, unowocześnianie produkcji, nowe projekty i technologie gwarantują najwyższą jakość produktów.

Wszystkie oferowane systemy w pełni odpowiadają surowym normom europejskim, spełniają wymogi bezpieczeństwa pracy oraz są produkowane w austriackiej fabryce w Loosdorf.

Duży zakres produkcji własnej pozwala firmie PRINZ na szybkie reagowanie na nowe tendencje rynkowe i na elastyczne uwzględnianie indywidualnych życzeń klientów.

Zasięg

Gdzie można znaleźć firmę PRINZ w Europie

Eksportujemy ponad 90% swoich produktów na wszystkie kontynenty, do ponad 120 krajów świata.

Na terenie Europy środkowo-wschodniej zapewniamy kompleksową obsługę klienta, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jako działająca w Poznaniu od 1996 roku firma PRINZ Polska sp. z o.o..

Zaopatrujemy zarówno małe, jak i największe na tym terenie zakłady przemysłu drzewnego, tartaki, fabryki sklejki oraz inne firmy z branży budowlanej.

prinz staff

Naszą dewizą jest dostarczanie specjalistycznej technologii do klienta, który wraz z wysokiej jakości urządzeniem otrzymuje niezbędną wiedzę oraz serwis.

Wszystkich zainteresowanych ofertą PRINZ Polska prosimy o kontakt.

Maciej Nowak, prezes PRINZ Polska

Pracownicy w firmie są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Chętnie spotkamy się z Państwem również poza siedzibą naszej firmy.